lv ru
+371 28 866 707
mafia@cosanostra.lv

Klubs

   
   Mūsu elitārs klubs pastāv un funkcionē Rīgā kopš 2010. gada. Katru nedēļu notiek „Mafijas” bāzes spēles, kuras vienmēr ir atvērtas pozitīviem cilvēkiem, kuri vēlas nākt un pievienoties. Katru ceturtdienu mēs tiekamies un spēlējam „Mafiju” Rīgā, Biķernieku ielā 14 - kafejnīcā „Miranda” no 19:00 līdz 23:00. Mūs ir viegli atrast, kā arī ir pieejama bezmaksas stāvvieta. Katru ceturtdienu no savas puses nodrošinām arī atsaucīgus spēles vadītājus, patīkamu atmosfēru un draudzīgus spēlētājus.
   Cilvēki ierodas, lai dalītos ar jaunumiem, iepazītos ar jauniem draugiem, atrast otras pusītes un pats galvenais, lai ļautos aizrautīgām „mafijas” spēlēm.
   Spēle palīdz cilvēkiem atraisīties, tikt galā ar iekšējām bailēm, iemāca formulēt un aizstāvēt savu pozīciju un domas, kā arī attīsta loģisko domāšanu. Bez visa šī tiek pilnveidotas arī oratoriskās un aktiermeistarības spējas. Kļūt par kluba biedru var jebkurš interesents. To apmeklē ļaudis visdažādākajos vecumos. Tiek atsevišķi arī organizētas spēles priekš bērniem sākot no 10 gadu vecuma.
   Mēs nepraktizējam un neatbalstām nenormētu leksiku, personiskus aizvainojumus un nesamērīgu alkohola lietošanu.
                                            
                                                  Ar prieku Jūs gaidīsim jau tuvākajā ceturtdienā!