lv ru
+371 28 866 707
mafia@cosanostra.lv

Jaunumi

Zelta mafija viesnīcā MERCURE №4.

4133 10 May 2016

Uzmanību, svarīga informācija!
21.maija notiek kartejas spēles MERCURE Rīga Centrā.
1. Pirmie astoņi spēlētāji spēlē ar 50% atlaidi.
2. Viesnīca MERCURE paziņoja par brīnišķīgu akciju priekš diviem pašiem talantīgākajiem spēlētājiem. Viens vīrietis un viena sieviete saņems dāvanu kartes viesnīcas SPA zonas apmeklējumam. Katra dāvanu karte paredzēta divām personām!
https://www.facebook.com/MercureSPA/
Talantīgākie un veiksmīgākie spēlētāji tiks izvēlēti pirms vakara noslēdzošās spēles.

Lasīt vairāk

Mafija La Familia ģimenes restorānā.

3820 12 April 2016

2016. gada 15. aprīlī norisināsies mūsu kārtējā spēle. Uz šo reizi mes spēlēsim mafijā Baložos La Familia ģimenes restorānā.
Būsim ļoti priecīgi redzēt mūsu kompāniju un jauniņos, kuri izlēmuši pamēģināt savus spēkus cīņā ar mafiju. Spēles laikā būs pieejams bārs. Jūs un Jūsu ģimene varēs nobaudīt biznesa pusdienas un vakariņas omulīgā atmosfērā, vai varēs pamieloties ar konditorejas izstrādājumiem! Kā vienmēr būs interesanti, garšīgi un jautri! Fotogrāfijas no iepriekšējiem pasākumiem ir pieejamas mūsu Facebook grupā:
https://www.facebook.com/groups/cosanostra.lv/
Gaidīsim Jūs plkst. 19:00.

Lasīt vairāk

Spēle №3 viesnīcā MERCURE.

4146 31 March 2016

2016. gada 9. aprīlī norisināsies mūsu kārtējā spēle viesnīcā MERCURE. Jaunā viesnīca izvietota pašā pilsētas centrā un ir viena no prestižākajām vietām Rīgā.
Būsim priecīgi redzēt visu mafijas kompāniju un jauniņos, kuri izlēmuši pamēģināt savus spēkus cīņā ar mafiju. Būs pieejams bārs, restorāns, viesnīcas stāvvieta (cena par stāvvietu spēlētājiem 3 euro par vakaru).
Kā vienmēr būs interesanti un jautri! Fotogrāfijas no iepriekšējiem pasākumiem ir pieejamas mūsu Facebook grupā: https://www.facebook.com/groups/cosanostra.lv/
Gaidīsim Jūs plkst. 19:00.

Lasīt vairāk