lv ru
+371 28 866 707
mafia@cosanostra.lv

Jaunumi

Turnīrs Saulkrastos.

4235 28 July 2016

30. Jūlijā notiks Mafijas spēles, kādas vēl līdz šim nebūs redzētas. 12 cilvēki apsēdīsies pie spēles galda, lai savā starpā izspēlētu SUPER BALVU, kura tiks tikai vienam labākajam. “Šopinga tūre” Polijā priekš diviem!
Šāda līmeņa spēlei tika izvēlēta arī atbilstoša vieta – restorāns SUN REPUBLIC (Saulkrastos). Spēlētāju skaits ir ierobežots.
Dalības maksa – 8 eiro pa visu vakaru.

Lasīt vairāk

Zelta mafija viesnīcā MERCURE №4.

4243 10 May 2016

Uzmanību, svarīga informācija!
21.maija notiek kartejas spēles MERCURE Rīga Centrā.
1. Pirmie astoņi spēlētāji spēlē ar 50% atlaidi.
2. Viesnīca MERCURE paziņoja par brīnišķīgu akciju priekš diviem pašiem talantīgākajiem spēlētājiem. Viens vīrietis un viena sieviete saņems dāvanu kartes viesnīcas SPA zonas apmeklējumam. Katra dāvanu karte paredzēta divām personām!
https://www.facebook.com/MercureSPA/
Talantīgākie un veiksmīgākie spēlētāji tiks izvēlēti pirms vakara noslēdzošās spēles.

Lasīt vairāk

Mafija La Familia ģimenes restorānā.

3938 12 April 2016

2016. gada 15. aprīlī norisināsies mūsu kārtējā spēle. Uz šo reizi mes spēlēsim mafijā Baložos La Familia ģimenes restorānā.
Būsim ļoti priecīgi redzēt mūsu kompāniju un jauniņos, kuri izlēmuši pamēģināt savus spēkus cīņā ar mafiju. Spēles laikā būs pieejams bārs. Jūs un Jūsu ģimene varēs nobaudīt biznesa pusdienas un vakariņas omulīgā atmosfērā, vai varēs pamieloties ar konditorejas izstrādājumiem! Kā vienmēr būs interesanti, garšīgi un jautri! Fotogrāfijas no iepriekšējiem pasākumiem ir pieejamas mūsu Facebook grupā:
https://www.facebook.com/groups/cosanostra.lv/
Gaidīsim Jūs plkst. 19:00.

Lasīt vairāk